Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Prowadzimy akredytowane fitness Kursy Dr Zbigniew Kwardc Kasia Kowalska wybrała trenera Medical Fitness Fitness leczymy ruchem promujemy zdrowy styl życia certyfikaty szkoleniowe medical fitness jesteśmy partnerem medical fitness w USA

Odchudzanie i leczenie otyłości Warszawa

odchudzanie w WarszawieSkuteczne odchudzenie swego ciała to marzenie wielu naszych pacjentów. Podobnie jednak jak w przypadku tycia również odchudzanie wymaga czasu. Co więcej każdy, kto pragnie zrzucić nadmiar kilogramów musi uzbroić się w cierpliwość oraz motywację do pracy. Dzięki pomocy Medical Fitness cały proces leczenia otyłości będzie przebiegał szybko i sprawnie. Przede wszystkim jednak odchudzanie jakiemu się poddacie będzie dla Was w 100% bezpieczne. Zatrudnieni przez nas specjaliści Do Waszej dyspozycji jest przede wszystkim nasz lekarz medycyny, który we współpracy z dietetykiem opracuje indywidualny plan przystosowany do potrzeb i możliwości danej osoby.

Przemiany jakie dokonają się w Twoim życiu dotkną wszystkich jego aspektów. Zmieni się Twoja dieta ale także harmonogram dnia po powrocie z pracy. Zapewnimy Ci systematyczne postępy i widoczne efekty w odchudzaniu. Jednocześnie z naszą pomocą unikniesz efektu jo-jo. Poprawi się nie tylko Twoje samopoczucie ale również wzrośnie odporność na szereg chorób cywilizacyjnych jakie zapewne dotykają wielu ludzi z Twojego otoczenia.

Co daje nam Pakiet odchudzający Medical Fitness

  • Indywidualną opiekę lekarza prowadzącego
  • Ocenę stanu zdrowia na podstawie badań medycznych
  • Bezpieczną redukcję masy ciała pod okiem zespołu medycznego
  • Indywidualną pracę (do wyboru) z trenerem, dietetykiem, psychologiem
  • Badanie składu ciała
  • Indywidualny program zmiany nawyków żywieniowych (do wyboru) catering dietetyczny
  • Satysfakcję że robię coś dla siebie
  • Gwarancję sukcesu w redukcji masy ciała, poprawie parametrów zdrowia i sylwetki

Umów się na wizytę

Medical Fitness Poland