Pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Fitness
+48 730 095 654

Certyfikowane kursy specjalizujące

Medical Fitness Trainer

Medical Fitness to przede wszystkim profesjonalizm oraz skuteczność. Dwie cechy, którym najbardziej zależy naszym pacjentom, zespoliliśmy w jedną całość. Opierając się na licznych badaniach jak również publikacjach znanych i cenionych naukowców stworzyliśmy pakiet certyfikowanych kursów Medical Fitness Trainer. Dzięki współpracy z amerykańskim Medical Fitness Association byliśmy w stanie stworzyć prężny system, który pomaga ludziom osiągnąć równowagę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Zdobądź wiedzę od pierwszych w Polsce praktyków i badaczy Medycyny Fitness. Zobacz objawy, które w sposób niekorzystny wpływają na efekt prowadzonego przez Ciebie treningu lub terapii. Poczuj na własnej skórze pracę odpowiednich mięśni. Prowadź własne treningi z niespotykaną dotąd jakością i skutecznością.

Aktualnie mamy do zaoferowania pakiet kursów Medical Fitness Trainer, który przeznaczony jest dla lekarzy, trenerów personalnych, fizjoterapeutów, instruktorów kulturystyki, instruktorów fitness, dietetyków czy studentów kierunków medycznych lub sportowych. Pakiet kursów obejmuje możliwości rozwoju obecnego rynku Klientów, jak również szukanie sposobów dotarcia do nowych grup.

W skład pakietu kursów Medical Fitness Trainer wchodzą:

Kursy Medical Fitness Trainer prowadzimy na terenie Warszawy

Zapytaj o szkolenie