Pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Kasia Kowalska wybrała trenera Medical Fitness Fitness leczymy ruchem promujemy zdrowy styl życia certyfikaty szkoleniowe medical fitness jesteśmy partnerem medical fitness w USA

CERTYFIKOWANE KURSY SPECJALIZUJĄCE

MEDICAL FITNESS TRAINER

Medical Fitness to przede wszystkim profesjonalizm oraz skuteczność. Dwie cechy, którym najbardziej zależy naszym pacjentom, zespoliliśmy w jedną całość. Opierając się na licznych badaniach jak również publikacjach znanych i cenionych naukowców stworzyliśmy pakiet certyfikowanych kursów Medical Fitness Trainer. Dzięki współpracy z amerykańskim Medical Fitness Association byliśmy w stanie stworzyć prężny system, który pomaga ludziom osiągnąć równowagę i prowadzić zdrowy tryb życia.

Zdobądź wiedzę od pierwszych w Polsce praktyków i badaczy Medycyny Fitness. Zobacz objawy, które w sposób niekorzystny wpływają na efekt prowadzonego przez Ciebie treningu lub terapii. Poczuj na własnej skórze pracę odpowiednich mięśni. Prowadź własne treningi z niespotykaną dotąd jakością i skutecznością.

Aktualnie mamy do zaoferowania pakiet kursów Medical Fitness Trainer, który przeznaczony jest dla lekarzy, trenerów personalnych, fizjoterapeutów, instruktorów kulturystyki, instruktorów fitness, dietetyków czy studentów kierunków medycznych lub sportowych. Pakiet kursów obejmuje możliwości rozwoju obecnego rynku Klientów, jak również szukanie sposobów dotarcia do nowych grup.

W skład pakietu kursów Medical Fitness Trainer wchodzą:

  • Medical Fitness Trainer BASIC

    Jest to pierwsza część kursu. Jej zadaniem jest wprowadzenie Cię w koncepcję Medycyny Fitness. Zdobywasz umięjętności umożliwiające rzetelną i kompleksową ocenę stanu zdrowia pacjenta. Ocena ta przeprowadzana jest pod kątem indywidualnych uwarunkowań biomechanicznych, anatomicznych, typu treningu oraz sposobu żywienia. Dzięki kompleksowej diagnostyce możliwa jest kwalifikacja do poszczególnych programów leczniczych proponowanych przez Medycynę Fitness. Program w dużym stopniu usprawnia interakcję między Tobą, a Twoim pacjentem.

  • Medical Fitness Trainer ORTHOPEDY

    Ten program kursowy dedykowany jest przede wszystkim dla lekarzy, fizjoterapeutów, trenerów personalnych, a także dla instruktorów pływania, trenerów kulturystyki oraz fitness, którzy na co dzień spotykają się z jednostkami ortopedycznymi. Ideą tego modułu jest zgłębienie tajników samodzielnego programowania indywidualnych, leczniczych programów treningowych. Celem programu jest także zdobycie umięjętności nowatorskiego stosowania metod treningowych w wybranych jednostakch chorobowych. Program swoim zasięgiem obejmuje między innymi: dyskopatię, zerwanie ACL, zapalenie ścięgna Achilesa czy uszkodzenie stożka rotatorów. Dzięki programowi współpraca na linii Ty – pacjent nabiera realnego kształtu, a jej miejscem stają się przystosowane do tego ośrodki medyczne, centra rehabilitacyjne, a także kluby fitness, wellness i wiele innych.

  • Medical Fitness Trainer CARDIOLOGY

    Kurs ten przeznaczony jest przede wszystkim dla tych z Was, którzy w swojej pracy spotykają się również ze schorzeniami ze strony układu krwionośnego oraz chorobami cywilizacyjnymi. Na kursie omawiany jest nie tylko wpływ właściwego odżywiania na wytrenowanie organizmu ale także na zapobieganie chorobom cywilizacyjnym oraz regenerację organizmu po różnego rodzaju ingerencjach lekarskich. Jego nadrzędnym celem jest nie tylko prezentacja, ale także sukcesywne wdrażanie metod kontroli wpływu żywienia i treningu na określone cele treningowe, lecznicze czy terapeutyczne. Program kursowy obejmuje m. in. zasady kwalifikacji pacjentów czy kształtowanie standardów współpracy z lekarzem prowadzącym, fizjoterapeutą oraz trenerem personalnym.

Kursy Medical Fitness Trainer prowadzimy na terenie Warszawy

Zapytaj o szkolenie


Medical Fitness Poland

Warszawa, Mokotów
ul. Narbutta 4/1b

tel. +48 730 095 654
e-mailrecepcja@medical-fitness.com.pl
e-mailbiuro@medical-fitness.com.pl

Medical Fitness Poland