Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Dr Zbigniew Kwardc jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA

Choroby Cywilizacyjne

Choroby CywilizacyjneNasze życie to niekończąca się gonitwa oraz ogromne dawki stresu, które przyjmujemy w zasadzie każdego dnia. Nie da się ukryć, że w porównaniu z poprzednimi pokoleniami prowadzimy dużo bardziej statyczny tryb życia. Jesteśmy niezwykle zapracowani ale jednocześnie bardzo brakuje nam relaksu i przede wszystkim ruchu. Jeżeli dodamy do tego niezdrowe odżywianie to otrzymamy mieszankę, która może okazać się dla naszego zdrowia wybuchowa.

Efektem trybu życia jaki prowadzi wiele osób są tzw. choroby cywilizacyjne. Choroby układu krążenia, aparatu ruchu oraz układu hormonalnego są zmorą dla coraz młodszych osób. Cukrzyca, choroba wieńcowa nadciśnienie tętnicze oraz otyłość zaczynają zagrażać nie tylko naszej wygodzie ale także życiu.

Medical Fitness zatrudnia wielu specjalistów w tym fizjoterapeutę, dietetyka czy też zespół trenerów. To Ci ludzie mają za zadanie zmotywować pacjentów i przekonać ich, że tylko zmiana trybu życia i dotychczasowych przyzwyczajeń może uchronić przed najgorszym. Odpowiednie nawyki żywieniowe oraz znaczny wzrost aktywności fizycznej bardzo szybko wpłyną nie tylko na stan organizmu ale także na psychikę pacjenta. A dobry nastrój jest podstawą uzyskania doskonałych efektów w pracy.

Umów się na wizytę

Medical Fitness Poland