Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Dr Zbigniew Kwardc jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA

Fizjoterapia i rehabilitacja Mokotów Warszawa

Fizjoterapia MokotówZespół specjalistów, którzy są do Waszej dyspozycji, zapewnia szybki powrót do pełni sił i optymalnej sprawności. Dodatkowo jesteśmy w stanie przygotować naszych pacjentów do wzmożonej aktywności fizycznej jaka występuje zarówno w przypadku zawodowych sportowców jak i amatorów. Dokładamy wszelkich starań aby nasi pacjenci uzyskali kompleksową opiekę rehabilitacyjną. Co istotne staramy się, w miarę potrzeby, dostosować rehabilitację narządu ruchu z rehabilitacją kardiologiczną i ortopedyczną.
Wszelkie działania są wypadkową konsultacji jakie mają miejsce na linii rehabilitanci – lekarze. Sprawna wymiana informacji dotyczących postępów procesu rehabilitacji pozwala na szybkie reagowanie, rozwiązywanie problemów i podnoszenie efektywności całego procesu.

Rehabilitacja kręgosłupa i fizjoterapia ortopedyczna

Nasz zespół zajmuje się również prowadzeniem pacjentów cierpiących na choroby narządu ruchu. Są to osoby po urazach jak również po zabiegach operacyjnych. Dodatkowo zajmujemy się także specjalistyczną opieka nad pacjentami bólowymi stawów, mięśni , bóle kręgosłupa, rwa kulszowa, bóle kolan, bóle barków czy też nerwów, zwyrodnienia kręgosłupa.

Rehabilitacja kardiologiczna

Proponujemy naszym pacjentom kompleksową i przede wszystkim fachową pomoc osobą borykającym się z dolegliwościami układu krążenia. Naszymi pacjentami są także osoby po incydentach kardiologicznych. Pomagamy również osobom, które wcześniej nie miały problemów kardiologicznych a jednocześnie pragną zrzucić zbędne kilogramy i powrócić do optymalnej formy fizycznej.

Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie staramy się dostosować poziom rehabilitacji do możliwości i potrzeb danej osoby. Rehabilitacja kardiologiczna jest realizowana pod bacznym okiem całego zespołu, w skład którego wchodzą lekarze, fizjoterapeuta, trener a także dietetyk.

Rehabilitacja sportowa

Medical Fitness zapewnia kompleksowe rozwiązania rehabilitacyjne dla aktywnych sportowców. Jesteśmy specjalistami w zakresie rehabilitacji sportowej i dokładamy wszelkich starań, aby rozwijać nasze możliwości. Rehabilitacja sportowców przeprowadzana jest przez zespół doświadczonych rehabilitantów i lekarzy. Jako, że rehabilitacja sportowa jest naszą główną specjalizacją, dokładamy wszelkich starań, aby szeroko rozwijać nasze możliwości.

Gimnastyka korekcyjna

Jako doświadczony zespół potrafimy radzić sobie z każdymi wyzwaniami, również tymi, które dotyczą takich problemów jak wady postawy. Wady te często związane są z odczuwaniem nieprzyjemnych dolegliwości. W naszej ofercie znajduje się gimnastyka korekcyjna, która pozwala na pozbycie się wszelkich problemów związanych z nieodpowiednią postawą.

Rehabilitacja domowa w Warszawie

Jako grupa specjalistów z zakresu Medycyny Fitness, staramy się profesjonalnie podchodzić do każdego problemu. Oferujemy możliwość rehabilitacji naszych pacjentów bezpośrednio w ich domach na terenie Warszawy. Rehabilitacja domowa jest usługą, która pozwala wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Oferowana przez nas rehabilitacja w domu jest tak samo skuteczna jak ta, którą wykonuje się w specjalistycznych salach.

 

Rehabilitacja pod czujnym okiem fizjoterapeuty z Medical Fitness

 

Umów się na wizytę

Medical Fitness Poland