Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Dr Zbigniew Kwardc jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA

O Nas

Medical Fitness – medycyna stylu życia. Nowy kierunku medycyny, który na łamach prestiżowych czasopism medycznych, takich jak „Journal of the American Medical Association”, coraz częściej jest określany jako Medycyna XXI Wieku.

W oparciu o badania naukowe udowodniono, iż styl życia na który wpływa: aktywność fizyczna, żywienie, poziom stresu, nałogi, sen, ma decydujący wpływ na nasze zdrowie i długość życia. Badania te wykazują, iż kompleksowa zmiana stylu życia może nie tylko zapobiec wielu chorobom, ale również przynieść rezultaty porównywalne z terapią farmakologiczną lub standardowym postępowaniem medycznym.

Centrum Medical Fitness jest nowością na rynku polskim. W naszym centrum lekarze, fizjoterapeuci, trenerzy, dietetycy kompleksowo dbają o zdrowie pacjentów zmieniając u podstaw ich styl życia. Dzięki temu uzyskują pozytywne efekty profilaktyki i leczenia chorób cywilizacyjnych.


Medical Fitness Poland

Warszawa, Mokotów
ul. Narbutta 4/1b

tel. +48 730 095 654
e-mailrecepcja@medical-fitness.com.pl
e-mailbiuro@medical-fitness.com.pl

Medical Fitness Poland