Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Dr Zbigniew Kwardc jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA

Poradnia

Stworzony przez nas ośrodek zaprasza wszystkie zainteresowane osoby do skorzystania ze starannie przygotowanej oferty. Centrum medyczno-rehabilitacyjne połączone z ośrodkiem treningowym z pewnością zapewni kompleksową obsługę i przede wszystkim fachową opiekę. Nasz zespół tworzą głównie doświadczeni specjaliści z dziedzin takich jak ortopedia, kardiologia, medycyna żywienia czy też rehabilitacja. Co istotne wszystkie te osoby współdziałają ze sobą tworząc jeden, świetnie funkcjonujący organizm. Działalność naszego centrum jest rzecz jasna skupiona na pomocy zgłaszającym się do nas pacjentom. Jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do każdej osoby. To co prawda wymaga bardziej wytężonej pracy ale jednocześnie daje nieporównywalnie lepsze efekty.

Sprawne współdziałanie poszczególnych komórek naszego centrum Medical Fitness sprawia, że pacjenci otrzymują dobrze przygotowany i zbilansowany program, który pomoże im podnieść sprawność, zwalczyć chorobę lub wrócić do pełni sił po dłuższej niedyspozycji. Centrum Medical Fitness to przede wszystkim osoby posiadające duże doświadczenie i ogromną wiedzę. Opierając się na informacjach pozyskanych od pacjenta jesteśmy w stanie przygotować najlepszy program treningowy. Unikamy zatrudniania osób specjalizujących się we wszystkich dziedzinach. Staramy się po prostu tworzyć zespół z wielkich indywidualności. I wychodzi to na dobre przede wszystkim pacjentom.


Medical Fitness Poland

Warszawa, Mokotów
ul. Narbutta 4/1b

tel. +48 730 095 654
e-mailrecepcja@medical-fitness.com.pl
e-mailbiuro@medical-fitness.com.pl

Medical Fitness Poland