Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Dr Zbigniew Kwardc jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA

Kardiolog Mokotów – Warszawa

Kardiolog MokotówNasz zespół specjalizuje się również w patologiach układu krążenia. Potężny zasób wiedzy jak również wieloletnie doświadczenie pozwalają nam zapewnić pacjentom opiekę i pomoc na najwyższym poziomie. Naszym pacjentom proponujemy kardiorehabilitację jak również baczny nadzór oraz cykliczną ocenę układu krążenia. Ocena ta wykonywana jest w warunkach wysiłku fizycznego. Dzięki temu wyniki są dużo bardziej miarodajne. Niezwykle istotny jest także fakt, że opiekę nad pacjentami ma dobry kardiolog, który ma za sobą incydenty kardiologiczne. Co więcej zajmujemy się także pacjentami z grupy ryzyka wystąpienia tego typu schorzeń. Nasz zespół stale współpracuje z najlepszymi fizjoterapeutami. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym pacjentom nie tylko kompleksową ale także efektywną pomoc. A przecież właśnie na pozytywnych efektach każdemu pacjentowi zależy najbardziej.

Nie da się ukryć, że kardiorehabilitacja jest niezwykle ważnym schematem postępowania w stosunku do pacjentów „kardiologicznych”. Można chyba śmiało zauważyć, że kardiorehabilitacja ma równie duże znaczenie co profilaktyka oraz leczenie.

W Medical Fitness specjalizujących się w patologiach układu krążenia. W połączeniu z kardiorehabilitacją proponujemy Pacjentom nadzorowanie i stałą ocenę układu krążenia podczas wykonywania wysiłku fizycznego. Zajmujemy się opieką nad Pacjentami po przebytych incydentach kardiologicznych i pacjentami u których występuje takie ryzyko. Ściśle współpracujemy z zespołem fizjoterapii. Kardiorehabilitacja jest powszechnie obowiązującą metodą postępowania u pacjentów kardiologicznych i zajmuje miejsce równie ważne jak profilaktyka i leczenie. Tym bardziej warto zwrócić na nią szczególną uwagę.

 

Skorzystaj z dobrego kardiologa

 

Umów się na wizytę


Medical Fitness Poland

Warszawa, Mokotów
ul. Narbutta 4/1b

tel. +48 730 095 654
e-mailrecepcja@medical-fitness.com.pl
e-mailbiuro@medical-fitness.com.pl

Medical Fitness Poland