Pierwsze w Polsce Centrum Rehabilitacji Medycznej w Formie Medycyny Fitness
+48 730 095 654
Dr Zbigniew Kwardc jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA jesteśmy partnerem medical fitness w USA

Medycyna Dojazdowa

fizjoterapia domowa WarszawaJeżeli szukasz miejsca, w którym zespół fachowców zajmie się Tobą to Medical Fitness może okazać się idealnym rozwiązaniem. To miejsce dla ludzi, którzy chcą zmienić coś w swoim życiu. Dla ludzi, którzy chcą poprawić nie tylko swoją sylwetkę ale także ogólny stan zdrowia. Zatrudniając profesjonalny i w pełni mobilny zespół specjalistów jesteśmy w stanie zapewnić obsługę na najwyższym poziomie. Medical Fitness to nie tylko doświadczenie trenerzy ale także dietetycy, lekarze oraz fizjoterapeuci. Przychodząc do nas możesz mieć pewność, że trafiasz w dobre ręce. Efekty naszej wspólnej pracy przyjdą szybciej niż się spodziewasz.

Domowa wizyta lekarska
Każdy z nas potrzebuje czasem pomocy oraz porady fachowca. Ważne aby w takiej sytuacji trafić na prawdziwego specjalistę, który będzie w stanie nie tylko zdiagnozować ale także zalecić efektywna kurację. Właśnie z tych powodów warto skontaktować się z Medical Fitness. Działamy przede wszystkim dla ludzi i z myślą o ich zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Jeżeli jesteś zaniepokojony swoim stanem zdrowia a także chciałbym potwierdzić lub rozwiać swoje wątpliwości to powinieneś skontaktować się właśnie z nami. Bazując na otrzymanych od Ciebie informacjach będziemy mogli skierować do Twojego domu lekarza pierwszego kontaktu lub specjalistę. Dzięki nam bardzo szybko zapomnisz o wszelkich dolegliwościach bólowych.

Fizjoterapia w domu Warszawa
Dolegliwości bólowe bardzo często sprawiają, że nie jesteśmy w stanie nawet wyjść z domu. Potrzebna jest nam pomoc a nie możemy dotrzeć do punktu, w którym jest ona udzielana. Dla wszystkich osób, które znalazły się w takiej sytuacji Medical Fitness ma przygotowane gotowe rozwiązania. Jeżeli dokuczają Ci bóle kręgosłupa, stawów czy też mięśni to jak najszybciej skontaktuj się z nami. Jeżeli chcesz się zrelaksować i pozbyć się napięcia związanego z pracą do zadzwoń do nas jak najszybciej. Przyślemy do Ciebie profesjonalnego fizjoterapeutę, który potrafi czynić cuda. Wykonany przez niego masaż klasyczny czy też peeling cukrowy sprawią, że zapomnisz o codziennych troskach. Proponujemy naszym Klientom zabiegi takiej jak badanie fizjoterapeutyczne, masaż leczniczy, masaż głęboki, sportowy a także terapia manualna. Z pewnością będziesz pozytywnie zaskoczony efektem pracy naszych fizjoterapeutów.

Medical Fitness Training
Dobór i natężenie ćwiczeń jest kwestią fundamentalną, która może w dużym stopniu rzutować na cały organizm. Osoby, które cierpią z powodu nadciśnienia tętniczego, cukrzycy czy też choroby wieńcowej serdecznie zapraszamy do kontaktu z Medical Fitness. Osoby z nadczynnością tarczycy, osteoporozą a także cierpiące na bóle stawów oraz kręgosłupa powinny również zaufać naszym specjalistom. Trenerzy indywidualni pracujący w naszym zespole są w stanie przygotować program treningowy ściśle dostosowany do potrzeb ale także możliwości danej osoby. Pamiętajmy, że poprawa stanu zdrowia często wiąże się z całkowitą zmianą trybu życia. Nasz trener stworzy dla Ciebie idealny plan treningowy ale także program żywieniowy. Szybko pozbędziesz się uciążliwych dolegliwości i w sposób bardzo harmonijny zaczniesz rozwijać swoje ciało.

Trening personalny
Motywacja stanowi tak naprawdę fundament pod efekty ćwiczeń. Bez odpowiedniej motywacji nasze ćwiczenia nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Nie pomogą „tony żelastwa” i świetnie wyposażona siłownia. Brak motywacji prędzej czy później zmusi nas do zarzucenia ćwiczeń. I właśnie w tym miejscu pojawia się Medical Fitness i zatrudniany przez nas Trener Personalny. Osoba posiadająca ogromną wiedze ale także potrafiąca świetnie motywować do pracy. Zadania takie jak wzmocnienie kondycji, wyrzeźbienie mięśni lub też spalanie tkanki tłuszczowej przestanie być problemem. Najważniejsze podczas treningu jest to, aby był on efektywny. Korzystając z pomocy naszego Trenera personalnego osiągniecie doskonałe rezultaty i już w krótkim czasie zauważycie, że Wasze ciało zmienia się „in plus”. Zadzwoń do nas a nasz trener przygotuje dla Ciebie plan treningowy oraz plan odżywiania by następnie przeprowadzić trening w wyznaczonym przez Ciebie miejscu.

Domowa wizyta Dietetyka
Wielu osobom wydaje się, że kluczem do sukcesu i pięknej sylwetki są ćwiczenia. Rzecz jasna nie można zaprzeczyć, że bez nich nie osiągniemy sukcesu ale warto także zastanowić się nad tym czy aby nie marnujemy całego wysiłku przez nieodpowiednią dietę? W chwili obecnej zdrowe odżywianie jest nie tylko pomocne przy trenowaniu naszego ciała ale przede wszystkim pomaga uniknąć wielu schorzeń i chorób cywilizacyjnych. Dlatego też Medical Fitness proponuje swoim Klientom domową wizytę profesjonalnego dietetyka. Skorzysta z tego cała Twoja rodzina. Nasz dietetyk opracuje indywidualny plan żywieniowy, który da Ci energię ale jednocześnie nie będzie negatywnie wpływał na Twoje ciało. Nauczymy Cię jakie produkty należy spożywać a jakich unikać. Dzięki nam w dalszym ciągu będziesz gotował i jadł smacznie ale jednocześnie bardzo zdrowo. Zrównoważony plan żywieniowy pozwoli Tobie i Twojej rodzinie uniknąć wielu przykrych niespodzianek.

Umów się na wizytę

Medical Fitness Poland