Pierwsze w Polsce Centrum Medycyny Fitness
+48 730 095 654

Medycyna Żywienia - Dietetyk Warszawa

dietetyk w WarszawiePomoc specjalistów może okazać się nie do przecenienie dla każdego, kto pragnie zadbać o swoje zdrowie i uzyskać idealną sylwetkę. Nasze centrum proponuje swoim Klientom profesjonalne porady i opiekę lekarza specjalisty zajmującego się medycyną żywienia, dietetyką. Doradztwo obejmuje również konsultacje dotyczące postępowania w przypadku chorób krążenia, nadciśnienia, cukrzycy jak również schorzeń reumatologicznych, osteoporozy oraz otyłości. Dodatkowo udzielamy porad w zakresie postępowania po urazach ortopedycznych.

Zmiany żywieniowe i dopasowanie odpowiedniej diety mogą mieć ogromny wpływ na nasz organizm. Przede wszystkim powodują one:


Dietetyk sportowy

Nawet najlepszy sprzęt treningowy nie przyniesie efektów bez prawidłowego odżywiania. Dietetyk sportowy w Medical Fitness przygotuję odpowiednią dietę dostosowaną dla sportowców, osób aktywnie ćwiczących na siłowni w celu zrzucenia kilku kilogramów i pracujących nad rzeźbą ciała.


Poradnia dietetyczna Warszawa

Poradnia dietetyczna Medical Fitness w Warszawie gwarantuje uzyskanie jak najlepszej i rzetelnej porady dietetycznej, obejmującą szczegółowo rozpisaną dietę, zalecenia żywieniowe i inne wskazówki jakie będą pomocne w utrwalaniu prawidłowych nawyków żywieniowych.

Wzbogacenie prawidłowego żywienia o redukcję stresu oraz aktywność fizyczna może dać dużo lepsze efekty

Wybierz dietetyka z Medical Fitness

Umów się na wizytę

Medical Fitness

ul. Narbutta 4/1b Warszawa

Kontakt:

tel. +48 730 095 654
e-mailrecepcja@medical-fitness.com.pl
e-mailbiuro@medical-fitness.com.pl
Kliknij i zobacz jak dojechać